KOLAGEN – Sekret kobiecego piękna

KOLAGEN – Sekret kobiecego piękna

Nazywany od dawna strażnikiem młodości. Kolagen to naturalny budulec
i tajny ochroniarz naszego organizmu. Odpowiada za jędrność, sprężystość
i spoistość skóry, chroni przed cellulitem, rozstępami oraz wypadaniem włosów.

 

Kolagen Naturalny pamięta czasy, w których COLWAY miał swoje początki… Kiedy z wielkiej wizji i pasji powstała firma, która w tak szybkim czasie zyskała ogromną rzesze swoich sympatyków. To głównie ten produkt stanowił fundament sukcesu Organizacji, w której przez prawie 14 lat, cieszy się ciągle rosnącym wynikiem sprzedaży.  Kolagenu Naturalnego nie powinno się  już rozpatrywać w aspekcie „produktu”. To marka sama w sobie… to nieodłączny element, który zapracował już dawno na swoją pozytywną opinię i  tak duże grono odbiorców w Polsce i za granicami naszego kraju.

Dbanie i zabieganie,  o swój wygląd jest zrozumiałe – każda z Nas chciałaby wyglądać pięknie i zachować młodość jak najdłużej.  Kolagen Naturalny to nie tylko preparat na nasze niedoskonałości skóry… to również panaceum wiele różnych nie możemy raczej pisać
o schorzeniach  ,dolegliwości i mechanicznych uszkodzeń skóry. W dzisiejszym wydaniu „Uśmiechów od COLWAY” przedstawimy Wam również kolejną część z korespondencji Prezesa Jarosława Zycha o efektach działania kolagenu.  Postaramy się wyłuskać z tak ogromnej ilości maili jakie piszecie z wdzięczności do „wodza” COLWAY różne skrajne przypadki, które pokażą Wam jak szerokie spectrum działania ma ten produkt i dlaczego nie wymaga on szczególnego promowania z naszej strony.

Kilka słów o kolagenie dla przypomnienia…

Kolagen Naturalny jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania niemalże wszystkich tkanek i narządów w naszym ciele. Jego nazwa pochodzi z języka greckiego od słów: kolla, czyli klej, i gen, czyli produkujący, generujący. I zgodnie z nią faktycznie, niczym klej, spaja cały organizm wchodząc w skład skóry, kości, chrząstek, ścięgien, zębów, a nawet rogówki oka. Kolagen naturalny działa jak najlepszy eliksir piękna i młodości! Na tym polega fenomen polskiego wynalazku. Cokolwiek innego na świecie występującego poza żywym organizmem nazywane jest „kolagenem” – jest to zawsze „padlina peptydowa”, czyli produkt hydrolizy, albo najzwyklejsza żelatyna. Nikt i nigdzie dotąd, oprócz kilku wytwórni na Pomorzu Gdańskim nie posiadł zdolności hydratacji kolagenu na jego molekularnym etapie rozwoju. Nikt nie wytwarza kolagenu tak niskocząsteczkowego, by produkty jego rozpadu pod wpływem temperatury skóry ludzkiej mogły przenikać barierę epidermy tak samo łatwo, jak peptydy tworzone przez biochemików fabrykach kosmetyków najnowszej generacji.

Po aplikacji na skórę, pojedyncze już spirale kolagenowe rozpadają się podczas przedzierania się przez warstwę rogową naskórka na coraz mniejsze agregaty. Wszystkie warstwy naskórka pokonują już tylko krótkie konstrukcje peptydowe i wolne aminokwasy. One to, przedostając się do macierzy pozakomórkowej skóry właściwej stymulują fibrobroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu własnego.

Na tym polega w uproszczeniu działanie Kolagenu Naturalnego. My pokażemy Ci jak być piękna z COLWAY.

 

Poniżej pokażę Ci jak używać Kolagenu Naturalnego:

  • PLATINUM
  • SILVER
  • GRAPHITE

 

 

> PLATINUM

> Twarz, szyja i dekolt

________________________________________________________________

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując Platinum dwa razy dziennie - rano i wieczorem.

Przy aplikacji porannej nie ma potrzeby zmywania go przed wykonaniem makijażu, należy

jedynie pamiętać o kremie dostosowanym do rodzaju cery. Wieczorem, po zmyciu makijażu preparatami do tego celu zwykle stosowanymi (mleczka kosmetyczne, pianki, żele, toniki) należy dokładnie oczyścić twarz. Następnie na wilgotną skórę nałożyć niewielką ilość żelu kolagenowego rozprowadzić, a następnie wklepać bądź wmasować w skórę. Należy pamiętać o delikatnej skórze wokół oczu. Następnie należy nałożyć na twarz krem dostosowany do rodzaju cery.

Ten rodzaj kolagenu proponowanego przez COLWAY można zastosować jako podkład pod maseczkę nawilżającą i odżywczą, nakładając ją po wmasowaniu żelu kolagenowego. Należy pamiętać także o wykonaniu peelingu twarzy przynajmniej raz w tygodniu, ponieważ naturalny proces rogowacenia skóry, może ograniczać penetrację peptydów w głębokie warstwy skóry.

Kolagen zawsze powinno się nakładać z dołu do góry, w kierunku zgodnym z przebiegiem mięśni twarzy i szyi.

 

 

> SILVER

> Twarz i ciało

________________________________________________________________

Wystarczy zastosowanie tego rodzaju kolagenu raz dziennie na ciało (najlepiej na noc)
i najlepiej dwa razy dziennie na twarz.

Przygotowanie skóry - umycie szorstką rękawicą, ruchami kolistymi, co pobudzi krążenie, rozszerzy naczynia, pory skóry i przygotuje ją do lepszego wchłonięcia nałożonego kolagenu.

Na wilgotną skórę należy nałożyć żel kolagenowy i wmasować go lub wklepać do całkowitego wchłonięcia.

Następnie należy wmasować balsam dostosowany do typu skóry lub inny preparat pielęgnacyjny, w zależności od efektu, jaki chce się uzyskać. Mowa tu o balsamach ujędrniających, antycellulitowych, na rozszerzone naczynia, przeciwko ro zstępom. Balsam oferowany przez COLWAY to Serum Wyszczuplające lub Ultranawilżający balsam do ciała. Należy pamiętać o wykonaniu regularnego peelingu całego ciała raz w tygodniu, by złuszczyć nadmiar zrogowaciałego naskórka i uzyskać lepszą wchłanialność kolagenu. Podczas aplikacji należy pamiętać o kierunku wmasowywania żelu Silver: w pośladki, biust i brzuch wmasowuje się ruchami okrężnymi zgodnie z ruchem wskazówek zegara, nogi i ręce od części dalszej ku bliższej - w kierunku serca, zgodnie z przebiegiem mięśni.

Ten rodzaj kolagenu okazuje się niezastąpiony, kiedy obserwujemy powiększenie się objętości naszego ciała, skóra narażona jest na szybkie rozciąganie co często skutkuje pojawieniem się rozstępów. Zdecydowanie skuteczniej można zapobiec pojawieniu się tych zmian niż potem toczyć trudną i żmudną walkę w pozbyciem się tego problemu.

Chudnięcie, zwłaszcza szybkie również może pozostawić niekorzystne ślady na naszym ciele. Dlatego w sytuacjach, kiedy podejmujemy działania mające na celu poprawę wyglądu naszej sylwetki musimy pamiętać, o stosowaniu Kolagenu Silver aby cieszyć się pięknym i jędrnym ciałem.

Kosmetyk ten niebawem znajdzie kolejne niezwykle ważne zastosowanie przynosząc ulgę po kąpielach słonecznych, dlatego zawsze powinien towarzyszyć nam podczas podróży.  Czasem zdarzy się, że skóra zostanie zbyt mocno muśnięta przez promyki słońca, mocno piecze
i wyzwaniem jest chociażby włożenie ubrania. Kolagen daje szybką ulgę cierpiącej skórze, zmniejsza stan zapalny, przyspiesza jej regenerację, zabezpiecza przed jej późniejszym łuszczeniem, a stosowany regularnie zwiększa trwałość wakacyjnej opalenizny. W takich wypadkach należy aplikować go na skórę w dużych ilościach i tak często jak możemy sobie na to, pozwolić aby efekty nastąpiły w jak najszybszym czasie.

 

 

> GRAPHITE

> Włosy, paznokcie, i inne.

________________________________________________________________

 

Włosy

Preparat stosuje się na wilgotną skórę głowy (po umyciu lub tylko na zwilżoną), następnie

nanieść niewielką ilość żelu cienką warstwą. Włosy można przeczesać szerokim grzebieniem aby kosmetyk rozprowadzić również po nich.

Można też zastosować płukankę(przygotować kąpiel kolagenową dla włosów). Po kilku minutach włosy można normalnie suszyć.

Dłonie

Na dokładnie umytych rozprowadzić i wetrzeć Silver lub Graphite. Po całkowitym wmasowaniu nałożyć krem intensywnie nawilżający. Raz w tygodniu wykonać peeling.

Paznokcie

Wcierać preparat kolagenowy w wał paznokciowy, obrąbek naskórkowy oraz samą płytkę

paznokcia, stosując po wchłonięciu krem nawilżający, natłuszczający, przeznaczony do rąk
i paznokci.

Pękające pięty

Kolagen aplikujemy na zwilżoną skórę popękanej pięty, wmasowujemy do całkowitego wchłonięcia. Po kilku minutach możemy nałożyć specjalny kosmetyk w formie kremu lub maści dedykowanej do regeneracji skóry dotkniętej tym problemem. Korzystnie wpływa również wykonywanie okładów kolagenowych: po wykonaniu peelingu aplikujemy na zwilżoną skórę dużą ilość kosmetyku, następnie obszar poddawany zabiegowi zawijamy folią strechową
i trzymamy około 20 minut, po kliku minutach od odwinięcia możemy nałożyć specjalny kosmetyk w formie kremu lub maści dedykowanej do regeneracji skóry dotkniętej tym problemem.

Obolałe stawy

Kolagen Graphit sprawdza się również w formie okładów na obolałe stawy. W tym wypadku, wklepujemy duże ilości produktu intensywnie go wklepując, następnie owijamy miejsce folią strechową na około 20 minut, po kilku minutach od odwinięcia aplikujemy balsam pielęgnacyjny do ciała.

 

Paulina Michalska – Trener produktowy na temat Kolagenów Naturalnych

„Niezwykle cenną i wyjątkowo przydatną cechą Kolagenów Naturalnych jest ich uniwersalność. Prezentowane w artykule sposoby użycia, zależne od stopnia zapigmentowania kolagenu ze względu na część skóry rybiej, z której pozyskiwany jest produkt, są przedstawione tak aby pielęgnacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Zawsze jednak kiedy nasza skóra znajdzie w sytuacji wymagającej natychmiastowego „SOS” każdy z Kolagenów może być użyty w dowolny sposób aby szybko i skutecznie przynieść ukojenie bo cóż innego może sprawdzić się lepiej niż podstawa rusztowania skóry – kolagen”

 

OPINIE ORAZ EFEKTY DZIAŁANIA KOLAGENU Z KORESPONDENCJI NASZYCH KLIENTÓW – C.d.

„Witam bardzo serdecznie.

Ta, jakże innowacyjna i awangardowa firma jaką jest Colway, zainspirowała mnie do głębszego zastanowienia nad istotą zachowania zdrowia i urody w otoczeniu kosmetyków i suplementów bez dodatków chemicznych.  Jestem absolwentką wydziału zdrowia publicznego
i kosmetyczką, więc tematy te nie były mi obce.  Colway jednakże sprawił, iż załapałam totalnego bakcyla. I chcę więcej i więcej ! (oczywiście doświadczać wrażeń wynikających ze stosowania tych wspaniałych produktów). W Colway jestem aktywnie stosunkowo od niedawna (maj tego roku), natomiast użytkowniczką zostałam tuż po porodzie drugiego dziecka (wrzesień 2014).  Moje ciało po dwóch porodach, jeden za drugim wyglądało jakby było potarkowane na tarce z oczkami do buraków.  Najbardziej rozstępami dotknięte były uda i brzuch. Moja położna (Danuta Rydzewska), która zresztą zaraziła mnie entuzjazmem Waszej organizacji  i wprowadziła w cudowny świat Colway, poleciła mi Kolagen Naturalny jako złoty środek na rozstępy. Dziś, po roku stosowania mogę otwarcie zaświadczyć,  że Kolagen Naturalny jest cudem ! W obecnej chwili moje ciało nie ma ani jednej kreski, ani jednego śladu po rozstępach. Kolagen przywrócił mi skórę do stanu sprzed 3 lat.

Od tamtej pory nie przestaję opowiadać o Kolagenie Naturalnym, jako  o cudownym eliksirze na skórę.

Pozdrawiam serdecznym uśmiechem Prezesa i całą redakcję "Uśmiechów od Colway"

 Żaneta Rejkiewicz”

 

 

„Witam.

Z COLWAY "romansuję" od stosunkowo niedawna dzięki Pani Joli Gacek. W zasadzie mogę powiedzieć, że ten romans zakończyłam "ślubem" na całe życie (mam nadzieję :-)) . Od pięciu lat prowadzę salon kosmetyczny i z przyjemnością wprowadziłam do oferty zabiegi
z wykorzystaniem Kolagenu Naturalnego. Pozwala mi to uzyskać przewagę nad liczną konkurencją.

Tegoroczne upalne lato bardzo mocno utrudniało mi pracę, szczególnie wykonanie makijaży było dość karkołomną czynnością (utrwalenie makijażu, aby nie spłynął z klientki po wyjściu było bardzo trudne).

W akcie desperacji sięgnęłam po kolagen. Klientka ta była bardzo wymagającą, miała płytko unaczynioną cerę i dużą nadpotliwość, którą wzmagał wyjątkowy upał (08.08.2015 sobota). Przed przystąpieniem do makijażu oczyściłam skórę twarzy i wtłoczyłam czterokrotnie po 2 "pompki" kolagenu. Trwało to ok. 30 minut. Gdy pojawiło się " ściąganie skóry" zastosowałam odmładzający krem do twarzy z linii Anti - Age. Dopiero wtedy wykonałam makijaż jak zawsze i utrwaliłam. Moja klientka była jedyną osobą na weselu, której makijaż utrzymał się niemal do północy bez poprawek!

Oczywiście usługę makijażu poprzedzoną wyjątkową sesją z kolagenem wprowadziłam do oferty mojego salonu jak innowację. Ponadto muszę wspomnieć, iż kolagen świetnie "wycisza" skórę uwrażliwioną po zabiegach depilacji (żaden z dostępnych profesjonalnych produktów stosowanych dotychczas przeze mnie nie był doskonały w tym zakresie).

Mam nadzieję, iż moje doświadczenie w tym zakresie będzie przydatne w promocji kolagenu i produktów go zawierających.

Jolanta Śmiałkowska”

 

„Historia gojenia rany – podpisana

 

 

Wysyłam moje doświadczenia  z kolagenem.

Pierwsze, to zagojenie rozległej, głębokiej rany u cukrzyka, a właściwie 81-letniej kobiety
z cukrzycą -kolagenem silver. U cukrzyków rany się nie goją i zwykle dochodzi do amputacji. Ta kobieta posłuchała pielęgniarki z którą pracuję i efekty widać na załączonych zdjęciach.

Pozdrawiam!

Henryka Wardęga”

Artykuł na podstawie:

1. Archiwum COLWAY

2. Wywiadu z Trener Produktową – Paulina Michalską

3. Czasopisma „SKARB. Prezent dla klientów drogerii”

 

 

 

      

 

Posted on 10/01/2018 by Małgorzata Land 0 2578

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Recently Viewed

No products

Menu